Dodatkowe wyposażenie szafy: 5 praktycznych pomysłów

  1. Specjalne wieszaki do szafy – na których można przechowywać łatwe do powieszenia rzeczy, takie jak szaliki, apaszki, paski, krawaty, czapki czy okulary. Taki wieszak pozwala na szybkie znalezienie właściwej rzeczy.
  2. Organizer (wkład) do szuflady – wkłady w różnych rozmiarach pomagają w segregowaniu drobiazgów (okularów, biżuterii) oraz odzieży, np. bielizny, skarpet, szalików, apaszek czy rękawiczek. Wszystkie rzeczy są poukładane i łatwo je znaleźć.
  3. Duże torby-pokrowce są niezbędne do segregacji i przechowywania odzieży sezonowej, dodatkowej pościeli czy kocy. Tak spakowane rzeczy możesz trzymać w dowolnym miejscu w domu (np. pod łóżkiem). Dzięki temu zyskasz więcej miejsca w szafie na ubrania, w których chodzisz na co dzień.
  4. Pudełka z pokrywą – bałagan pozwolą też okiełznać pudełka z pokrywami w różnych rozmiarach. Dzięki pokrywom po pierwsze możesz pudełka piętrować, a po drugie – zamknięte pudełko daje wrażenie jeszcze większego porządku. Uchwyty w pudełkach ułatwiają wyjmowanie ich w szybki sposób z dowolnego miejsca.
  5. Pokrowce na marynarki, garnitury, płaszcze. Dzięki nim ochroniszubrania, których rzadko używasz. Idealne w podróży, ponieważ zabezpieczają przed pobrudzeniem i pognieceniem.