1 2

 • Pachnące wnętrze, czyli praktyczne sposoby na piękny zapach w domu

  17-04-2014

  Pachnące wnętrze, czyli praktyczne sposoby na piękny zapach w domu

  Pięknie pachnące ubrania, czy bielizna to prawdziwa przyjemność. Nie wystarczy często sprzątać, prać, prasować. Zapach świeżości jest ulotny i niestety nie utrzymuje się długo, choć bardzo byśmy tego pragnęły. Jest kilka sposobów na utrwalenie delikatnego, pięknego aromatu.
  Czytaj
 • Przechowuj, dekoruj, organizuj - 3 zastosowania dla pudełek z pokrywą

  26-02-2014

  Przechowuj, dekoruj, organizuj - 3 zastosowania dla pudełek z pokrywą

  Znane nie od dziś, pudełka z pokrywą przeżywają znów swój renesans. Wszystko za sprawą mody na przechowywanie przedmiotów, ubrań, drobiazgów i wszystkiego co się da w organizerach. Pudełka z pokrywą właśnie do takich należą.
  Czytaj
 • Cała prawda o wieszakach do ubrań

  26-02-2014

  Cała prawda o wieszakach do ubrań

  Producenci wieszaków prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych kształtów i kolorów, żeby jak najlepiej trafić w gusta klienta. W sklepach można dostać zarówno klasyczne drewniane, jak i drewniane kolorowe, plastikowe, czy wykonane z materiału flock. Przede wszystkim pamiętaj, że wieszak do ubrań ma służyć ubraniom, nie Tobie. Zadaniem wieszaka jest utrzymanie powieszonej odzieży w jak najlepszym stanie, żeby się nie zdeformowała i nie porozciągała.
  Czytaj
 • Pokrowce do ubrań i organizery podróżne - najlepszy przyjaciel walizki

  26-02-2014

  Pokrowce do ubrań i organizery podróżne - najlepszy przyjaciel walizki

  Jest bardzo prosty sposób, który ułatwi organizowanie naszej torby podróżnej. Wystarczą pokrowce i organizery na ubrania Travel i Comfort, które pomogą zapanować nad wnętrzem walizki. Pozwalają na segregację odzieży i bielizny. Masz do wyboru różne rozmiary organizerów .
  Czytaj
 • Dodatkowe wyposażenie szafy: 5 praktycznych pomysłów

  04-07-2013

  Dodatkowe wyposażenie szafy: 5 praktycznych pomysłów

  Jeśli nie wiesz, jak zadbać o porządek w swojej szafie, ułatwimy Ci wybór. Poznaj 5 praktycznych pomysłów, które zagwarantują porządek w Twojej szafie. Przechowywanie rzeczy ułatwią ci między innymi różne organizery do szuflad, praktyczne wieszaki do szafy czy pudełka.
  Czytaj

1 2